3e İnşaat Koruge Boruları

3e İnşaat Koruge boruları TS EN 13476-1 ve DIN 16961-16566 uluslararası standartlarına göre 100mm ile 1000 mm anma çapları arasında muflu ya da manşonlu 800- 2000 çapları arasında çelik takviyeli olarak üretilmektedir. Koruge boruları özel kalıpları ve yüksek kalitesi ile projelerinizin vazgeçilmezi olacak. Koruge Boru Fiyat Listesine ulaşmak için 0505 484 99 04 numaralı hattımızı arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Daha Ekonomik Daha Güçlü Daha Güvenilir

3e İnşaat Koruge Boruları, kaburga dayanımının yüksek olmasından dolayı yüksek mukavemetli, polietilenden dolayı korozyon direnci olan, tam sızdırmazlık özelliği, 50 yıllık ömrü, aşınmaya dayanıklı organik bileşimli, pürüzsüz iç yüzeyi, kolay taşınabilen , ekonomik ve kısa sürede döşenen borulardır. Daha ekonomik , daha güçlü ve güvenilir yapısı ile 3e İnşaat koruge boru, projelerinize uygun çözümler üretir. 3e İnşaat Koruge borularındaki avantajlarından yararlanmak ve koruge boru 2020 fiyat listesi için bizimle iletişime geçiniz.

Korige Boruların Avantajları

3e İnşaat Koruge Boruları Polietilen ve Polipropilen olması ile korozyona yüksek dayanım gösterir.Dış etkilere karşı garantili ömrü en az 50 yıl olup 100 yıl kullanılabilir.Plastikler hidrolik pürüzsüz olduğundan akışkana az direnç gösterir ve akışkan daha fazla doluluk oranı ile akar. Bu ise projede bir alt çap grubunu seçilmesi ile proje maliyetlerini aşağı çeker. Fırsatı kaçırmayın.

Conta Takma Yöntemi

Borunun kuyruk kısmının ilk halkasına contalar yerleştirilir . Boru çapına uygun conta borunun sonuna yerleştirilir diğer taraf el yardımıyla (veya kaldıraç kullanılarak) gerginleştirilir ve borunun ikinci çıkıntısına takılır. Contanın takıldıktan sonraki son şekli kubbeli kısmı dışarıda kalacak şekilde olmalıdır. Montaj yapılmadan önce contalı veya soketli kısımlarda uyumluluk için sabun veya silikon gibi kayganlaştırıcı maddeler kullanılmalıdır.Diğer Ürün Grupları