HDPE 100 3e İnşaat perfore (delikli) drenaj boruları katı atık depolama tesislerinde, koruge perfore drenaj boruları yağmur suyu drenajında, PVC perfore drenaj boruları ise hafif olması nedeni ile daha basit alanlarda tercih edilmektedir. 3e İnşaat delikli ve yarıklı drenaj boruları üretirken kullanılacağı araziyi, tahliye edilecek su miktarını, projeyi ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak hesaplamalar yapar, yapılan hesaplamalar sonucunda istenilen tipe ve hammaddeye göre perfore drenaj boruları delme işlemi veya yarık işlemi tamamlanır. Böylelikle tecrübelerimizi de göz önünde bulundurarak amaca en uygun perfore drenaj borularını üretmiş ve müşterilerimizin hizmetine sunmuş oluruz. Fiyat listesi hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avantajları

3e İnşaat Perfore Drenaj Boruları; Uygulaması kolaydır. Ağır olmadığı için taşınması, döşenmesi ve stoklanması çok kolay ve basittir. Uzun ömürlüdür. Toprak altındaki ömrü En az 50 yıldır. Kumlu zeminlerde filtre malzemesine gerek duyulmadan kullanılır. Hammaddesinde yüksek yoğunluklu polietilen olduğu için güçlüdür. Kimyasallara dayanıklıdır. Fire ihtimali yoktur. Tıkanma yapmaz.

Esnek , Hafif , Dayanıklı

Koruge perfore borular katı atıklar, kimyasal maden atıkları, motor yağı karışmış yol sularını taşıyabilecek kimyasal dayanıklılığı vardır. Beton ve demir borulara oranla çok daha hafifliğinden dolayı, iş makinesine ihtiyaç azdır.Hafiftir, bu yüzden taşımada maliyet avantajı sağlanır.Yüksek yoğunluklu polietilen hammaddeden imal edildiğinden direnci yüksektir.Hafifliğinden dolayı döşemesi, nakliyesi ve stoklanması kolaydır.İç yüzeyi pürüzsüz olduğundan dolayı borudaki katı maddelerin yapışarak boru içini daraltmasını engeller.Yapısı gereği esnek olduğu için deprem sırasında vb. yer hareketlerinde zemine uyum sağlar ve kırılma, deforme, çatlama olmaz.Minimum ömrü 50 yıldır.Aşınmaya dayanıklıdır.Onarımı kolaydır. Borunun iç kısmı açık renkli olduğundan dolayı kamera ile kontrol yapılabilir.İsteğe göre yarıklı boru olarak da üretilebilir.

Uzun Ömürlü , Döşemesi Kolay

Yeraltındaki ömrü 50 yıldır. Hafif ve portatif olduklarından, araçlara yükleme ve boşaltmalarında kolaylık sağlar. Tıkanma yapmaz. Çünkü delikler cidar halkalarının iç kısmına açılır. Nakliye maliyeti düşük ve döşemesi kolaydır. Kumlu topraklarda filtre malzemesine gerek yoktur. Darbe dayanımı vardır Doğru kullanılırsa uzun yıllar kullanılması mümkündür.Diğer Ürün Grupları